vrijdag 13 juni 2025
HomeFotografieFietser belandt op voorruit van auto bij aanrijding in Oudheusden en raakt...

Fietser belandt op voorruit van auto bij aanrijding in Oudheusden en raakt gewond

Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een botsing met een auto. Dat gebeurde rond 13.30 uur op de Polderweg in Oudheusden. De fietser stak de weg over bij een oversteekplaats, maar verleende daarbij geen voorrang aan een naderende auto, volgens de politie. De auto kon de fietser niet meer ontwijken, waardoor de fietser op de voorruit van de auto terechtkwam.

Politie en ambulance kwamen snel ter plaatse. De fietser raakte gewond en is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. De automobilist raakte niet gewond.

De auto raakte flink beschadigd – er zat een gat in de voorruit – en is vervolgens door een bergingsbedrijf afgevoerd. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeluk.

GERELATEERD
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

Buienradar

POPULAIR