In de nacht van donderdag op vrijdag is rond kwart voor twee een flinke buitenbrand uitgebroken in het buitengebied van Sprang-Capelle de Labbegatsevaartweg. Een grote hoop met hout, omgezaagde bomen en takken stond in brand.
De brandweer van Sprang-Capelle werd opgeroepen en kreeg daarbij assistentie van een waterwagen uit Waalwijk en een schuimblusvoertuig (SB) uit Tilburg. Omdat de brandende hoop lastig volledig te blussen was, werd ook een kraan ter plaatse gebracht. Daarmee kon de hoop uit elkaar worden gehaald, zodat de brandweer beter bij de vuurhaard kon komen.
De brandweer is geruime tijd bezig geweest met het blussen. Rond kwart voor vier was het vuur onder controle. Vervolgens is de brandweer nog enige tijd bezig geweest met nablussen.
Het is de laatste tijd vaker raak met buitenbranden in het buitengebied van Sprang-Capelle. Ook bij deze brand is niet duidelijk hoe het vuur is ontstaan. Gezien de omstandigheden wordt er rekening mee gehouden dat de brand mogelijk niet vanzelf is ontstaan. Een officiële oorzaak is echter niet bekend.





































