Een vrouw uit Kaatsheuvel is zaterdagochtend levenloos gevonden in een jaccuzi in haar tuin. Een 39-jarige verdachte is aangehouden omdat de vrouw onder verdachte omstandigheden werd gevonden. Het slachtoffer werd rond 06.45 uur gevonden door iemand in haar woning aan het Langemeer. De vrouw werd direct uit het water gehaald en de hulpdiensten werden gebeld.
Meerdere ambulances, politiewagens, de brandweer en een traumahelikopter kwamen eropaf. De hulpdiensten probeerden de vrouw nog te reanimeren, maar dit was tevergeefs.
De politie en recherche zijn gestart met een onderzoek naar de omstandigheden. Een 39-jarige man uit Kaatsheuvel is aangehouden vanwege de verdachte omstandigheden waaronder de vrouw gevonden werd.










