Door graafwerkzaamheden hadden bewoners van de Maas in Kaatsheuvel dinsdagochtend tijdelijk geen gas. Rond 07.20 uur werd een gasleiding geraakt, waarna de straat werd afgezet door de brandweer.
Het gaslek zorgde volgens netbeheerder Enexis voor overlast bij zo’n 25 adressen. Toch werd vanwege mogelijk gevaar voor de omgeving, de straat afgesloten met een lint. De brandweer kwam uit voorzorg naar de Maas.
Deze straat ligt op dit moment open voor geplande werkzaamheden. Uiteindelijk is het lek door monteurs van Enexis gedicht, waarna de brandweer nog enige tijd bij de Maas bleef voor een nacontrole.
Uiteindelijk bleek er ondanks het gaslek geen gevaar voor de omgeving te zijn. Bewoners konden iets voor 10.00 uur weer hun huis verwarmen en koken met gas.











