woensdag 23 september 2026
HomeFotografieMoeder en twee zoons thuis tijdens explosie bij woning in Drunen, ook...

Moeder en twee zoons thuis tijdens explosie bij woning in Drunen, ook huis van de buren beschadigd

Bij een woning aan de Hazelaarstraat in Drunen is in de nacht van vrijdag op zaterdag een explosief afgegaan. Een moeder en haar twee volwassen zoons lagen op dat moment te slapen. Zij bleven ongedeerd. De explosie vond volgens de politie rond 02.15 uur plaats bij de voordeur van de woning. Door de harde knal schrokken buurtbewoners wakker. Na de explosie ontstond brand, die door een buurman kon worden geblust.

De schade aan de woning is aanzienlijk. De gevel raakte zwartgeblakerd en volgens de politie zijn onder meer de voordeur en de hal beschadigd. Ook de woning van de buren raakte beschadigd. De moeder en haar twee volwassen zoons die in de getroffen woning lagen te slapen, raakten niet gewond. Volgens de politie zijn zij wel flink geschrokken.

Het is nog onduidelijk waarom juist deze woning doelwit was. De politie heeft voor het onderzoek technische sporen veiliggesteld en doet buurtonderzoek. Ook wordt bekeken of er bruikbare camerabeelden uit de omgeving zijn. Over mogelijke verdachten is nog niets bekend.

De politie roept mensen die in de uren voor of na de explosie iets verdachts hebben gezien op zich te melden. Ook camerabeelden uit de omgeving kunnen volgens de politie van belang zijn voor het onderzoek.

GERELATEERD
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

Buienradar

POPULAIR